MediaWiki:Sitenotice

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Logo banner-600-t.png
Nga 21 mars deri më 31 maj do të mbahet gara Wikimedia CEE Spring 2018 Shqipëri Flag of Albania.svg & Wikimedia CEE Spring 2018 Kosovë Flag of Kosovo.svg
për artikujt më të mirë në "Evropën Qendrore dhe Lindore".
Mos humbisni mundësinë për të shfaqur aftësitë tuaja dhe të fitoni një shpërblim!