Melckë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Melcka)
Jump to navigation Jump to search
Melckë
Fshat
Shteti: Shqipëria
Qarku: Qarku i Beratit
Rrethi: Rrethi i Skraparit
Komuna: Komuna Potom
Targat e automjeteve: SK
Përdorimi i stampës


Melcka është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]