Mezdra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Ky artikull ka lidhje me fshatin Mezdra në Republikën e Maqedonisë dhe jo me komunën MezdraBullgari.
Mezdra
Мездра
Fshat
noform
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Sveti Nikollë
Popullsia 0 banorë (2002)