Michael Jeter

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Michael Jeter
Michael Jeter at the 44th Emmy Awards cropped.jpg
Jeter, 1992
Informacione personale
Vendlindja Lawrenceberg, Tennessee, U.S.
Vendvdekja Los Angeles, California, U.S.

Michael Jeter lindi më 1952. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.