Michael Jeter

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Michael Jeter
Michael Jeter at the 44th Emmy Awards cropped.jpg
U lind në1952
Vdiq2003
TitulliJeter, 1992

Michael Jeter lindi më 1952. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.