Mikael Ekman (gazetarë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Mikael Ekman (lindi më 1980)[1] është gazetarë suedezë, i njohur për punën e tij kundër ekstremizmit të lartë dhe racizmit. Ai është puntorë në fondacionin Expo dhe në kompaninë Strix.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]