Jump to content

Mojkovaci

Coordinates: 42°57′31″N 19°34′54″E / 42.95861°N 19.58167°E / 42.95861; 19.58167
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Mojkovaci është vendbanim dhe qendër e njësis administrative në Mal të Zi.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Mojkovaci – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

42°57′31″N 19°34′54″E / 42.95861°N 19.58167°E / 42.95861; 19.58167