Monitor (gazetë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Numri i parë i gazetës "Monitor" doli më 18 maj 2004. Është gazetë lokale për Tetovë dhe Gostivar.

Redaksia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Rubrikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]