Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo është një serial televiziv i Koresë së Jugut bazuar në romanin kinez Bu Bu Jing Xin. Ai u transmetua nga 29 gusht deri më 1 nëntor 2016, në SBS çdo të hënë dhe të martë në ora 22:00 (KST) për 20 episodet.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]