Mourad Meghni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Mourad Meghni (i lindur më 16 prill 1984 në Paris) është një francez-algjerian. Ai aktualisht luan si mesfushor në ekipin italian S.S Lazio dhe ekipin kombëtar algjerian.