Mrezhiçka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mrezhiçka
Мрежичко
Fshat
noform
Vendndodhja
Mrezhiçka is located in Maqedonia e Veriut
Mrezhiçka
Mrezhiçka
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.064 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1437
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 12′ 28″ Veri

22° 01′ 20″ Lindje

Popullsia 32 banorë (2002)