Në herë në qiell

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Në herë në qiell
Studio album by
Realizuar2006
ZhanriPop folk, Progressive rock
EtiketaMisteriya zvuka
Nikolai Noskov chronology
I frymë heshtjen (2000) Në herë në qiell Është e vlefshme (2011)

Në herë në qiell (По пояс в небе) albumi i katërt studio nga muzikant rus Nikolai Noskov[1][2][3][4].

Lista e këngëve[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. "По пояс в небе" (Në herë në qiell)
  2. "Я на меньшее я не согласен" (Unë jam pak nuk pajtohem)
  3. "Я не верю" (Nuk besoj)
  4. "Побудь со мной" (Qëndro me mua)
  5. "Зачем" (Pse)
  6. "Тальяночка"
  7. "Любовь и еда" (Dashuria dhe ushqim)
  8. "Иду ко дну" (Unë jam duke shkuar në fund)
  9. "Фенечка"
  10. "Спасибо" (Faleminderit)

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]