NBA sezoni 2003-04

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

NBA sezoni 2003-04 ishte sezoni i ? organizuar nga National Basketball Association, sezoni filloi më ? dhe mbaroi më ?. Liga përbëhej nga ? ekipe dhe secila duhej zhvilluar ? ndeshje gjatë sezonit të rregullt. ? udhëheqësit e konferencave u kualifikuan për në Playoff të këtij sezoni.

Ngjarje të rëndësishme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Të dhënat përfundimtare[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Konferenca Lindore[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Konferenca Perendimore[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Statistikat e liderëve të sezonit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

NBA shpërblimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • NBA ekipi i parë:
  • NBA ekipi i dytë:
  • NBA ekipi i tretë:
  • NBA ekipi i parë - mbrojtje:
  • NBA ekipi i dytë - mbrojtje:
  • NBA ekipi i parë fillestarë:
  • NBA ekipi i dytë fillestarë:

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]