Nadire Meçorapaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Nadire Mecorapaj është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ajo i përket Partisë Demokratike te Shqiperise,ne qarkun e Vlorës

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]