Nepotis Vitae

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Jetët
Vitae
Janë disa biografi të shkruara nga historiani dhe shkrimtari romak Kornel Nepoti.


Burim i të dhënave[redakto | përpunoni burim]