Nikka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Nikka është një këngëtare e njohur. Ajo ishte pjesë e grupit "OnRecords" dhe u be e njohur me këngën "Njeri", në bashkëpunim me raperin Getinjo. Kënga u bë HIT dhe mori mbi 4 milion views.

Më datë 15 Mars 2017, Nikka publikon videoklipin "Boll Mo".

Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego. Pas kësaj kënge, ajo kaloi nga On Records tek kompania e Bleros MishMash Entertainment.

Më datë 8 Tetor 2017, Alex publikon videoklipin "Kthehu Ti (Remake)", në bashkëpunim me Nikka. Muzika e këngës u punua nga Blero, teksti u shkrua nga Blero.[1]

  1. ^ "Biografia". Tekste Shqip. Tekste Shqip. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)