Një histori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përmbajtja e filmit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Një grua e re del nga shtëpia. Në rrugë ajo takon tre burra me mjekra dhe mustaqe, të ulur në një stol prej guri. Gruaja i fton të huajt të hyjnë brenda dhe të hanë një copë bukë. Ata janë mirënjohës por nuk do të hyjnë nëse burri i saj nuk është në shtëpi. Burri vjen në shtëpi dhe gruaja i tregon rreth tyre. Burri pranon mysafirët dhe ajo i fton përsëri tre burrat. Por ata ndodhen në një gjëndje kurioze , një që ka të bëjë me emrat e tyre. [1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]