Njerëz të krisur

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

"Njerëz të krisur" është një përmbledhje me tregime shkruar nga Dritëro Agolli. Libri është botuar në Tiranë nga Shtëpia Botuese "Apolonia" në vitin 1995 dhe ka 163 faqe.[1]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]