Jump to content

Nji prej nesh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Një ish-ushtar vullnetar i luftës së Kosovës i rikthyer në Shqipëri për të vazhduar një karrierë policore në një Tiranë kaotike dhe të korruptuar, zgjidh një krim të bërë vetë nga ai.

[1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Zhaneri: Drama neo noir, thriller
  • Rregjisor: Ergys Meta
  • Skenari: Ergys Meta

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali më 24 prill 2019. Marrë më 24 prill 2019. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)Mirëmbajtja CS1: Archived copy si titull (lidhja)