Nji prej nesh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Një mësues që bën punë bamirëse shkon tek fëmijët të cilët janë të izoluar për shkak të gjakmarrjeve rajonale. Ndërsa fëmijët mund të mendojnë vetëm rreth vrasjes, mësuesi shpreson për një të ardhme më të ndritur për ta, përmes arsimit.

[1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Zhaneri: Drama neo noir, thriller
  • Prodhuar nga:Tirana Film Institute
  • Drejtor: Ergys Meta
  • Skenari: Ergys Meta
  • Ekipi: Alban Uka Alfred Trebicka

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]