Nuri Seferi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nuri Seferi.jpg

Nuri Seferi ka lindur me 23 dhjetor 1976 ai lindi ne f.sh korit te Gostivarit jeton ne Zvicër është boksier shqiptar dhe kampion Evrope për peshat kruizer.