Oçipapa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Oçipapa
Очипала
Fshat
noform
Vendndodhja
Oçipapa is located in Maqedonia e Veriut
Oçipapa
Oçipapa
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Dellçevë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rajoni lindor
Lartësia 720 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2320
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 49′ 51″ Veri

22° 44′ 36″ Lindje

Popullsia 92 banorë (2002)