Omar Gooding

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Omar M. Gooding lindi më 19 tetor të vitit 1976Los Angeles, CaliforniaShBA-ve. Është një komedian dhe aktor amerikan.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.