Omarosa Manigault

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Omarosa Manigault
Omarosa Manigault-Stallworth.jpg
Manigault, 2008
Informacione personale
Ditëlindja 1974

Omaroseonee Manigaultl lindi më 1974. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.