Open Season 3

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Open Season 3 është një film animuar amerikan të vitit 2010 dhe është i pari film kinema që komplet në kompjuter u krijua. Filmi u prodhua nga Sony Pictures Animation.

Dubluesët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Aktori Roli
Matthew J. Munn Boog / Doug
Matt Taylor Ian / Reilly / Buddy / Deni / Elliot / Additional Voices
Melissa Sturm Giselle / Ursa / Additional Voices
Karley Scott Collins Gisela
Ciara Bravo Giselita
Harrison Fahn Elvis
André Sogliuzzo McSquizzy
Dana Snyder Alistair
Cody Cameron Mr. Weenie / Nate
Crispin Glover Fifi
Fred Stoller Stanley
Sean Mullen Roger
Georgia Engel Bobbie

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.