Jump to content

Otso-Otso Pamela-Mela-Wan

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Otso-Otso Pamela-Mela-Wan
Regjia ngaJerry Lopez Sineneng
Shpërndarë ngaStar Cinema[1]
Data e publikimit
Stampa:Film date[2]
Kohëzgjatja
1 ore dhe 58 minuta
ShtetiFilipinet
Gjuhatl/Mandarin
FitimiStampa:Philippine peso

Otso-Otso Pamela-Mela-Wan' është një 2004 filmi komedi drejtuar nga Jerry Lopez Sineneng dhe ato janë të paraqitura Vhong Navarro dhe Bayani Agbayani.

  1. ^ a b c Lo, Ricky (22 maj 2004). "Bayani the singer". The Philippine Star. Marrë më 18 maj 2015. {{cite news}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "OTSO-OTSO PAMELA-MELA WAN (2004)". Rotten Tomatoes. Marrë më 17 maj 2015. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  3. ^ a b San Diego, Bayani (11 qershor 2009). "Bembol's son takes indie route". Philippine Daily Inquirer. Arkivuar nga origjinali më 14 qershor 2009. Marrë më 17 maj 2015. {{cite news}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)