Përdoruesi:AndriF

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 14 vjet, 4 muaj dhe 4 ditë.

  Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria


  Firefox Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Mozilla Firefox.

  sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.

  en-5This user is able to contribute with a professional level of English.
  [[Category:]]
  it-4 Questo utente ha una conoscenza da madrelingua dell'italiano.


  es-2 Este usuario puede contribuir con un nivel intermedio de español.

  la-2 Hic usor media latinitate contribuere potest.

  fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français.


  sv-1 Denna användare har grundläggande kunskaper i svenska.