Përdoruesi:Ijoni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
aln Ky përdorues âsht folës amtar i gegnishtes.
SQKy përdorues flet një miks midis gegnishtes dhe toskërishtes.
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
de-2 Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse.
it-2 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello intermedio.
es-1 Este usuario puede contribuir con un nivel básico de español.
fr-0 Cet utilisateur ne comprend pas le frengjisht, ou seulement avec des difficultés notables.
Stampa:User nl-0