Përdoruesi:Kevjassintkevin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përdorues i wikipedias që prej vitit 2013, i fokusuar kryesisht në wikipedian në gjuhën angleze dhe së fundmi dhe në wikipedian shqip.


Kontributet
Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
Emblema e Tiranës Ky përdorues vjen nga Tirana
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 6 vjet, 11 muaj dhe 4 ditë.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.