Përdoruesi:Njeriu i Kuq

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Pershendetje ! Jam Bledi dhe jam nga Kukesi. Me pelqen shume Wikipedia Shqip, dhe sidomos te shkruaj artikuj ne kete Wikipedia. Shpresoj te kontribuoj me shume ne te ardhmen !