Përdoruesi diskutim:Njeriu i Kuq

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Njeriu i Kuq. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Njeriu i Kuq!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Njeriu i Kuq, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Mikullovci 7 maj 2011 18:31 (CEST)[përgjigjuni]

Ka mundesi te fillohet artikullin per Forcat Vullnetare? --Vinie007 29 maj 2011 15:50 (CEST)[përgjigjuni]

Po mundohem te shkruaj sa me shume artikuj te mundem. Kam disa provime kete muaj dhe skam shume kohe. Te premtoj se do i shkruaj te gjithe artikujt gjate pushimeve. Ndihma jote eshte e mirepritur. Njeriu i Kuq 3 qershor 2011 20:03 (CEST)[përgjigjuni]