Përdoruesi:Zenkola

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
sq-5 Ky përdorues komunikon në nivel profesional në gjuhën shqipe.
el-3 Αυτός ο χρήστης μπορεί να συνεισφέρει σε ανωτέρου επιπέδου ελληνικά.


it-1 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello semplice.
Firefox Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Mozilla Firefox.
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 9 vjet, 8 muaj dhe 10 ditë.