Jump to content

Përdoruesi diskutim:とある白い猫

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin とある白い猫. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
This is the user talk page of Meta:User talk:とある白い猫

Përdoruesi diskutim:とある白い猫/sq

Posts[Redakto nëpërmjet kodit]

Wikipedia në Shqip
Wikipedia në Shqip

Tungjatjeta とある白い猫, një mirëseardhje në Wikipedinë, Enciklopedia e Lirë, në gjuhën Shqipe!

Mund të fillosh direkt me kontributin tënd, këtu gjen Ndihmën e Wikipedisë (anglisht), këtu Si redaktohet një faqe. Ne të këshillojmë ti çosh pyetjet e tua te Kuvendi, ku do të kesh përgjigje më të shpejtë. Kujtohu:

  • Nuk mund të çosh material me të drejta autori. Në qoftë se do të çosh materialin tënd që e ke publikuar në vende të tjerë, mund të na pyesësh ne.
  • Duhet të përdorësh • germat Ë, Ç, ë, ç në fjalët e duhura dhe • të shkruash në gjuhën shqipe dhe në një pikëpamje neutrale.

Për çdo informacion mund të pyesësh te Wikipedia:Kuvendi, një administrator ose një përdorues aktiv duke kontrolluar te "Ndryshime së fundmi".

Te rrethi i kuq: Hap një seksion diskutimi të ri (Fig.1)
Te rrethi i kuq: Hap një seksion diskutimi të ri (Fig.1)

Te shigjeta e kuqe: Vendos firmën (Fig.2)
Te shigjeta e kuqe: Vendos firmën (Fig.2)

Këshilla të shpejta:

  • Për të hapur një diskutim të ri, shtyp butonin (+) dhe mbush fushat (Fig.1).
  • Kujtohu që të firmosësh në fund të mesazhit me emrin (account) tënd, kur ndërhyn në diskutime, duke shtypur atë buton (Fig.2).

Punë të mbarë nga të gjithë Wikipedianët!

Një përshëndetje dhe mirëseardhje edhe nga unë. Në qoftë se ke nevojë për ndonjë gjë më pyet edhe mua.