Përdoruesi diskutim:142.214.200.42

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 142.214.200.42. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Please stop removing content from pages right now -- Quentinv57 3 Nëntor 2010 14:57 (CET)

seriulsy stop bothering me, one persons vanddal is another person propaganda fighter go bother fuckass people like sysops at albanian wiki who encourage that shit people like dipshit Armend or Liridon or Puntori who banned me
They probably have a good reason for banning you, ie blanking pages or spamming... However, please stay polite. -- Quentinv57 3 Nëntor 2010 15:03 (CET)