Përdoruesi diskutim:37.26.81.50

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 37.26.81.50. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kjo është vërejtja e fundit që do të merrni për redaktimet e juaja të dëmshme. Rradhën tjetër që vandalizoni Wikipedinë, siç keni bërë tek artikulli tek artikulli Ismail Kadare do të bllokoheni nga redaktimi.

--1l2l3k (diskutimet) 16 tetor 2017 22:35 (CEST)Reply[përgjigjuni]