Përdoruesi diskutim:79.106.109.82

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 79.106.109.82. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Haha, me shkrive. Krijo nje akount se eshte me mire. Sportishqiptar 30 nëntor 2011 17:38 (CET) Jo se duhet te pij kafet me ty ! Se kur e mbyll komshia se zihet me te dashurin une shkalavarem te linja jote e internetit! hajt se takohemi t'shtune te blloku!--79.106.109.82 30 nëntor 2011 17:40 (CET)