Përdoruesi diskutim:89.159.92.51

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 89.159.92.51. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pershendetje! Faleminderit per adtikujt qe po krijon. Shume nga artikujt we ti krijon jane joenciklopedik dhe te varfer nga permbajtja. Gjithashtu ata nuk kane referenca ndaj shume prej tyre rrezikojne te grisen ose jane grisur. Ju lutem, qe artikujt qe krijon te mund ti besh pak me te gjate. Faleminderit! Alban (diskutimet) 28 korrik 2019 13:26 (CEST)Reply[reply]