Përdoruesi diskutim:Addshore

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Addshore. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  Wikipedia-logo-v2-sq.svg
  This page can be found at meta:User talk:Addshore.
  This is an interwiki redirect.

  PO JU KENI VTEM 4-5 RRJESHTA PER aKTIVISTIN E SHQUAR-INTELEKTUALI KOMPLETUAISMET SHAQIRIN NJE UDHEQES I MADH E KRYESOR I LUFTEN DYTE BOTERORE NE KOSOVE E ME GJERE. ESHTE E DREJTA E JUAJ NE FUND TE FUNDIT POR ME BERI PERSHTYPJE NE WIKIPEDI AQE PAK PER NJE FIGURE TE NDERUARE. GJITH TE MIRATE.

  Nis një diskutim me Addshore

  Nis një diskutim