Përdoruesi diskutim:Adhurim Jakupi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Adhurim Jakupi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Adhurim Jakupi!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Adhurim Jakupi, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.-- Komuniteti (diskutimet) 5 qershor 2020 17:58 (CEST)[reply]


Shumë faleminderit për punën tënde mbi artikuj në lidhje me luftën e Kosovës. Më mirë (në të ardhmen) të fillosh artikuj të rinj në livadhin. Sepse nëse krijon një faqe pa përmbajtje, ti rrezikon grisjen e saj. Ja dhe gjendja siç e gjeta faqen për Betejën e Pashtrikut.

Ia kërkova Klein Muçit që të largohet kutia e kërkimit të grisjes [1].

Të dëshiroj shumë dëfrim në vazhdim. Një artikull t’ri mund të krijosh duke shtypur nalt mbi “Livadhi personal” ose këtu: Përdoruesi:Adhurim Jakupi/Livadhi personal - në fund zhvendose. Shumë nderime. Tung--Hyllvegu (diskutimet) 27 shkurt 2021 20:21 (CET)[reply]