Përdoruesi diskutim:Bibëri

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Bibëri. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  Fatmir Haklaj[Redakto nëpërmjet kodit]

  Përshëndetje, nuk mund ti grisim gjithë artikullin edhe pse nuk duket si artikull joenciklopedik duhet që administratorët ta miratojnë grisjen, tani e kam hapur si temë dhe jemi në pritje. Faleminderit për mirëkuptim ! Zmarlind5 (diskutimet) 7 shkurt 2018 23:02 (CET)Reply[përgjigju]

  Nuk mendoj se duhet te griset, thjesht te rishkruhet ne baze te titullit. Ju faleminderit per vemendjen dhe pergjigjen e shpejte --Bibëri (diskutimet) 7 shkurt 2018 23:03 (CET)Reply[përgjigju]

  Ramadan Sokoli[Redakto nëpërmjet kodit]

  Përshëndetje, tek ndryshimi i parë nuk kishte burim informatash prandaj nuk e pranova sepse i hoqe disa përemra si psh: Ai punonte me Punonte, kurse tek i dyti gjithqka ishte në rregull, ndoshta mendon se jam shumë strikt mirëpo duam që artikujt të jenë sa më të përkryer. Gjithë të mirat dhe suksese !!! Zmarlind5 (diskutimet) 8 shkurt 2018 20:35 (CET)Reply[përgjigju]

  -- Tani është në rregull. Kalo mirë Zmarlind5 (diskutimet) 8 shkurt 2018 20:42 (CET)Reply[përgjigju]

  Sulm personal[Redakto nëpërmjet kodit]

  Ky dhe ky jane sulme personale. Po ju paralajmeroj qe mund te bllokoheni nese vazhdoni keshtu.--1l2l3k (diskutimet) 10 shkurt 2018 01:57 (CET)Reply[përgjigju]

  Po mire, po kunadhet te mos marrin paralajmerime thua ti mo? Apo vari hebet dhe le te mbani dystandardesi. --Bibëri (diskutimet) 10 shkurt 2018 16:08 (CET)Reply[përgjigju]

  Dekoratë[Redakto nëpërmjet kodit]

  Tireless Contributor Barnstar Hires.gif DEKORATË
  Për punë të palodhshme në Wikipedia.
  Udha (diskutimet) 10 shkurt 2018 21:06 (CET)Reply[përgjigju]

  Bllokuar[Redakto nëpërmjet kodit]

  Pershendetje! Ju jeni bllokuar perfundimisht nga redaktimi i Wikipedias pasi kjo eshte nje llogari e dyfishte e krijuar nga ju per t'iu shmangur bllokimit. Shiko [1].--Olsi (diskutimet) 10 shkurt 2018 22:15 (CET)Reply[përgjigju]