Jump to content

Përdoruesi diskutim:Bresta

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Bresta. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Çka është kjo?[Redakto nëpërmjet kodit]

Çka është kjo [1]?--Kurreshtja 9 Korrik 2009 01:56 (CEST)

Për çka e ke fjalën?--bresta 12 Korrik 2009 20:19 (CEST)

Ju lutem, jepni kontributin ose vërejtjet tuaja lidhur me përsosjen e artikullin për Kosovën!--Getoar TX 12 Korrik 2009 01:32 (CEST)