Përdoruesi diskutim:CERminator

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin CERminator. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, CERminator!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

CERminator, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Lagoon  12 Qershor 2008 13:08 (CEST)

Faleminderit vella,Hvala moja brata[Redakto nëpërmjet kodit]

Faleminderit vëllau im.Ke të drejte qe nuk i beson atyre,te gjithë i njohim se qfarë njerëz janë.Ne shpresojmë se drejtesia do fitojë një ditë,e te gjithe te jemi te bashkuar,vellezër muslimanë në parajse,në xhenet.(Thank you my brother,you're right about not trusting them,we all know what kind of people they are.We hope that justice will win one day,and we all will be together united in paradise,in Raj. Nice to meet you,my real name is Luan,it means lion in Albanian hahaa.  Lulani i medvegjes  9 maj 2013 23:22 (CEST)Reply[përgjigjuni]