Përdoruesi diskutim:Elio99

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Elio99. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Seriozisht shpresoj qe ti te vdesesh nga ndonje piano qe do te bjere mibi koken tende boshe nga kati i dyezete e peste nderkohe qe nje zezak te perdhunon ose me mire i milion zezake. Idiotttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.

Une do te te gjej nje dite dhe ti nuk do kesh nga te shkosh te betohem edhe sikurqofte gjeja e fudit qe bej do te te gjej dhe fillimisht do te te shkul thonjte pastaj do te pres aq gishta sa edhe artikuj ti me ke prishur pastaj do te te rrah me shkop deri sa ti te me pergjerohesh ose me mire do te gjej ndonje te aferm Te Jeffry Dahmer dhe do te le ate te merret me ty dhe une do qesh e do qesh pastaj do ti them atij te ndaloje e pastaj te filloje e pastaj te ndaloje e pastaj te filloje e pastaj te filloje e pastaj te filloje e pastaj te filloje e pastaj te filloje e pastaj te filloje!!!

Bllokuar

Bllokuar si sockpuppet i User:Elio69 (i cili u bllokua per vandalizme distruptive). --  eagleal  9 Qershor 2010 14:39 (CEST)