Përdoruesi diskutim:European

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin European. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Vrionasit[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje,
mendoj se me mire eshte qe tek artikulli i cdo vrionasi tek pjesa "Shih edhe" te vendoset vetem lidhja "vrionasit" dhe jo emrat e secilit sepse lista sa shkon e zgjatet dhe qellimi i asaj pjese eshte vetem orientim dhe jo krijim i ndonje liste te caktuar.
Cdo te mir. Puntori 28 Janar 2009 09:35 (CET)

Vrionasit dhe Vrionët[Redakto nëpërmjet kodit]

Mesa duket keta dy artikuj kane te njejtin kuptim dhe i pari e permban plotesisht te dytin. Kane dallim keta artikuj? Mesa shihet njeri duhet zhvendosur tek tjetri dhe te behet vetem nje artikull. Puntori 28 Janar 2009 09:58 (CET)