Përdoruesi diskutim:MariWana/Arkivi 1

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin MariWana/Arkivi 1. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Vista-file-manager.png Kjo faqe është një arkiv i diskutimeve të përfunduara. Për pasojë përmbajtja e saj nuk duhet ndryshuar më. Për të diskutuar mbi një temë të kaluar mund të përdoret faqja aktuale e diskutimeve, ku mund të bëhet një shënim që ka lidhje me titullin apo pjesën e diskutimit të këtij arkivi.


Arkivi
      Arkivi 1       (29 Gusht 2010 — 3 Shtator 2010)   File-manager (pale colors).svg


Artikulli Xhamia e Ishak-Beut[Redakto nëpërmjet kodit]

Artikulli Xhamia e Ishak-Beut u gris.

Krijimi i artikujve të njëjtë nuk është i lejuar sepse shkel pikën 9rregullores

Tung.--Liridon 29 Gusht 2010 20:25 (CEST)

Stampa:User sq-5[Redakto nëpërmjet kodit]

Shihe Stampa:User sq-5 e krijova. --Mikullovci 30 Gusht 2010 15:47 (CEST)

Category:User MariWana[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje MariWana

Këtë kategori : Category:User MariWana nuk duhet ta vendosish nëpës stapa që janë për përdoruesit si p.sh. {{Stampa:User chrome}}. Këtë kategori mund ta përdorish vetëm për faqet personale që mund të jenë Përdoruesi:MariWana ose nënfaqet Përdoruesi:MariWana/1, Përdoruesi:MariWana/2 etj.

Tung.--Liridon 31 Gusht 2010 10:22 (CEST)

Stampa dhe portali[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje MariWana

Stampat personale nuk lejohen në wikipedia gjithashtu dhe portalet personal nuk lejohen. Unë kam bërë zhvendosje të këtyreve në :

NGA Stampa:Përdoruesi MariWana-Index → Në Përdoruesi:MariWana/Përdoruesi MariWana-Index dhe NGA Portal:Krijuar nga MariWana → Në Përdoruesi:MariWana/Portal:Krijuar nga MariWana.

Punë të mbarë.--Liridon 1 Shtator 2010 12:50 (CEST)

Stampa:Objekte Fetare[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje MariWana

Stampa:Objekte Fetare do të griset së shpejti pasi që nuk ka përmbajtje. Nëse do ta kishte krijuar ndonjë përdorues tjetër do ta grisja menjëherë, por po shoh se ti po punon mirë dhe po te jap pak kohë.--Liridon 3 Shtator 2010 10:26 (CEST)