Përdoruesi diskutim:Milosevo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Milosevo. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hallo Milosevo, Ich habe eine frage an dich. Auf deinen Seiten seteht links Deutsch, serbisch,albanish und englisch, wie kann ich das auch machen? --XXx kosovarian badboy xXx 27 Prill 2008 08:03 (UTC)

Füge auf deiner Benutzerseite z.B. [[de:Benutzer:XXx kosovarian badboy xXx]] hinzu.--Milosevo 27 Prill 2008 09:33 (UTC)

Benutzerseite[Redakto nëpërmjet kodit]

Warum steht bei deiner Benutzerseite das du aus der Schweiz kommst? In der deutschen Wiki steht du kommst aus österreich?--XXx kosovarian badboy xXx 27 Prill 2008 09:07 (UTC)

Ähm, ja. Ich komm aus Österreich. Heißt der Satz nicht "Ich bin ein Benutzer der Deutsch und Serbisch spricht?"

Nein, jedenfalls hast du es jetz richtig:o)--XXx kosovarian badboy xXx 28 Prill 2008 17:48 (UTC)

Hehe--Milosevo 28 Prill 2008 17:59 (UTC)