Përdoruesi:XXx kosovarian badboy xXx

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
fr-2 Cette personne peut contribuer avec un niveau moyen en français.
de Dieser Benutzer spricht Deutsch als Muttersprache.


hr-1
Ovaj korisnik govori hrvatski na početničkom nivou.
it-2 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello intermedio.
Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.Kosova

Mirëdita, Une jam nga Zvicrra dhe jam edhe ne Wikipedia ne Gijermanisht. Niher une smund ta them mashum per mu se nuk di qa me thend. FLM qi erdhe ne Faqen teme.


Sod ështe E diel, i 14. gusht 2022.Wikipedia Shqipetar i ka momentalisht 86.092 Artikull. Shko te Faqja Kryesore