Përdoruesi diskutim:Parisienne rive gauche

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Parisienne rive gauche. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Parisienne rive gauche!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Parisienne rive gauche, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Lem31  3 Shkurt 2009 07:00 (CET)

Redaktimet e fundit ne wiki[Redakto nëpërmjet kodit]

Tjeta Pariesienne. Mund te me shpjegosh arsyet e ketij redaktimi? --  eagleal  1 Maj 2010 17:25 (CEST)

U pergjigja te faqja ime ([1]). --  eagleal  2 Maj 2010 14:20 (CEST)

I nderuar Parisienne rive gauche, Ju kërkoj të falur për shqetësimin që ju solla me ndryshimin në artikullin Hysen Bej Vrioni, duke e përcjellë këtë të fundit nën emrin Hysen Vrioni. Unë nuk e dija që ndryshimet në artikujt mbi familjen e nderuar të Vrionasve janë e drejtë eksluzive e juaja. Unë jam një admirues i familjes Vrioni. Unë e bëra ndryshimin nisur nga fakti se shumë personalitete të tjera kanë tituj të ndryshëm si prof. dr., ing., doc., Mësues i popullit etj. dhe këta tituj nuk shoqërojnë emrin e tyre, por tregohet në artikull titulli që ata kanë. Sigurisht qëllimi im nuk ishte të ulja emrin e Hysen Bej Vrionit dhe as të abuzoja me emrin e tij siç mund të mendoni ju. Hysen Bej Vrioni ishte një shqiptar i madh jo për shkak të titullit të tij, por për veprimtarinë e tij në dobi të kombit shqiptar. Megjithatë unë i kërkoj të falur familjes Vrioni nëse mendojnë se ky veprim ishte padrejtë dhe u premtoj se nuk do të përsëritet. Mund të më thoni ju lutem arësyet përse duhet të konsultohem me ju për të bërë ndryshime në artikujt e Wikipedias dhe a duhet që të gjithë të tjerët të konsultohen me ju.

Sinqerisht Lerriklo

--Lerriklo 9 Maj 2010 19:00 (CEST)