Përdoruesi diskutim:Remi~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Remi~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mirëserdhe!

Kjo është faqja jote personal, mund të shkruash cfarë të duash për veten, etj. Ke edhe nje faqe diskutimi ku mund të të lenë mesazh përdorues të tjerë.

Mund t'i firmosur mesazhet duke shtypu ~~~~ ose ~~~.

Shiko këto faqe për të filluar: Mirëserdhët, Të drejta kopimi, Si të redaktosh Dori 2003 Nëntor 10 07:28 (UTC)

Remi, mireserdhe tek Wikipedia. Une jam Dori. Vetem nje gje doja te te thoja, eshte mire qe artikujt te mos formohen vetem per te vendosur lidhje jashte projektit dhe ne faqen kryesore eshte mire te mos kete lidhje te jashtme por vetem lidhje brenda enciklopedise dhe projekteve te nderlidhur. Kenaqu dhe shpresoj te vazhdosh te punosh ne Wikipedian kur te duash. Dori 2003 Nëntor 10 07:32 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:40 (CET)

Renamed[Redakto nëpërmjet kodit]

19 prill 2015 13:46 (CEST)