Përdoruesi diskutim:Sanxhaklia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Sanxhaklia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Tungjat burr halla te koft me ke dore te djatht, besom kam me te ndihmu shum , jam fort i interesur per Sanxhakun jam mjaft i informuar, Allh ti pomogao me kuptove. jam i ri ktu por do te bashkpunojm ska problem gjuhen bodhnjake e njoh mire dhe kam me te ndihmu shum besoj se edhe timu. tung e mae fat kurban bajrami. Planet 28 Dhjetor 2006 19:01 (UTC)

Foto pa lisence[Redakto nëpërmjet kodit]

figurat: 000 Kosova pa Sanxhakun e Novi Pazarit e Toplicën.PNG, 000 Serbia pa Sanxhakun e Novi Pazarit e Toplicën.PNG, Sanxhaku.gif dhe Sulejman Uglanini.jpg u grisen per shkak te licences. Puntori 12 Tetor 2008 02:18 (CEST)