Përdoruesi diskutim:Shqiptari~sqwiki

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Shqiptari~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Sa i përket Kategorisë kryesore deri më tani ka qënë kategoria Portal si kategori kryesore. Mos krijo kategori kryesore pasi që të merremi vesh se si ta emërojmë, unë do ta zhvendos prej Portal te emri i ri me robot. Mua për momentin nuk pëlqen emërtimi !Kategoritë kryesore, por sidoqoftë merremi vesh edhe për këtë. Unë për momentim jam duke i korigjuar emërtimet gabim të kategorive dhe si duket ka shumë gabime. tung --bet_0 27 Qershor 2006 11:11 (UTC)

Merre shtruar dhe mos u nxito[Redakto nëpërmjet kodit]

E para e punës fjala Portal nuk ka të bëje fare me kategoritë. Në Category:!Kategoritë kryesore do të përfshihen vetëm kategoritë e shkallës së dytë dhe jo të tretë. Mbi të nuk mund të jetë asnjë tjetër. Ke kohë të mjaftueshme për ti analizuar dhe grisur, por mos u nxito njëherë... Shqiptari 27 Qershor 2006 11:23 (UTC)

e di që Portal nuk ka të bëj me Fjalën Kategori por për momentin kështu është, dhe në të janë kategorizua shkalla e dytë me pak gabime. "!Kategoritë kryesore" nuk tingllon edhe aq keq. Unë do të propozoja "!Kategori kryesore". Roboti nuk është për të menduar, ai është vetëm për të punar. tung --bet_0 27 Qershor 2006 13:15 (UTC)

Category:!Kategori kryesore është shumë e pranueshme, edhe më e thjeshtë për ta shkruar (pa ë), por edhe plotëson kushtin sepse është në trajtën e pashquar. Le të bëhet kështu atëhere! Shqiptari 28 Qershor 2006 08:28 (UTC)

Për emërtimin[Redakto nëpërmjet kodit]

Le ta vendosi robet(i) dhe kushdo tjetër, nuk ka shumë problem. E rëndësishme mendoj unë emri duhet të fillojë me ! përpara, që gjatë kërkimeve të shfaqet gjithmonë në fillim. Shqiptari 27 Qershor 2006 11:45 (UTC)

Category:Stampa të huajsh[Redakto nëpërmjet kodit]

Shka e ki njetë me këtë kategori me bo? Category:Stampa të huajsh--Hipi Zhdripi 28 Gusht 2006 17:45 (UTC)

A e dinë që autmatikisht i ke fut krejt faqet që përdorin këtë stamp në këtë kategori?--Hipi Zhdripi 28 Gusht 2006 17:47 (UTC)

Hi Hipi, nuk po t'marri vesh se per cfar stampe e ki fjalen. Kategorin mujtsh me i fik ska kurgjo problemi. Shqiptari 29 Gusht 2006 09:03 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:41 (CET)

19 prill 2015 13:47 (CEST)