Përdoruesi diskutim:Struga~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Struga~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Wikipedia në Shqip

Përshëndetje Struga~sqwiki, një mirëseardhje në Wikipedinë, Enciklopedia e Lirë, në gjuhën Shqipe!

Mund të fillosh direkt me kontributin tënd, fillo duke shtypur këtu për një panoramë. Mund të gjësh ndihmë të mëtejshme te Ndihmën e Wikipedisë (anglisht). Ne të këshillojmë ti çosh pyetjet e tua te Kuvendi, ku do të kesh përgjigje më të shpejtë. Kujtohu:

  • Nuk mund të çosh material me të drejta autori. Në qoftë se do të çosh materialin tënd që e ke publikuar në vende të tjerë, mund të na pyesësh ne.
  • Duhet të përdorësh • germat Ë, Ç, ë, ç në fjalët e duhura dhe • të shkruash në gjuhën shqipe dhe në një pikëpamje neutrale.

Për çdo informacion mund të pyesësh te Wikipedia:Kuvendi, një administrator ose një përdorues aktiv duke kontrolluar te "Ndryshime së fundmi" (?).

Te rrethi i kuq: Hap një seksion diskutimi të ri (Fig.1)

Te shigjeta e kuqe: Vendos firmën (Fig.2)

Këshilla të shpejta:

  • Për të hapur një diskutim të ri, shtyp butonin (+) dhe mbush fushat (Fig.1).
  • Kujtohu që të firmosësh në fund të mesazhit me emrin (account) tënd, kur ndërhyn në diskutime, duke shtypur atë buton (Fig.2).

Punë të mbarë nga të gjithë Wikipedianët!

Një përshëndetje dhe mirëseardhje edhe nga unë. Në qoftë se ke nevojë për ndonjë gjë më pyet edhe mua.--Olsi Hysa 7 Nëntor 2010 14:27 (CET)

Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:44 (CET)

Renamed[Redakto nëpërmjet kodit]

19 prill 2015 13:48 (CEST)